Agency - Start Bootstrap Theme

POMOC DROGOWA 24/7

530-008-888
Zadzwoń teraz

Awaryjne odpalanie Lublin - Pomoc Drogowa Lublin

Uruchamianie pojazdów w zimie zawsze przyprawia Cię o zawał serca? Zdarzyło się bowiem, że spieszyłeś się na ważne spotkanie, a Twoje auto odmówiło posłuszeństwa? Teraz możesz przestać się martwić, bo masz ludzi, którzy pomogą Ci nawet w beznadziejnej sytuacji.

Awaryjne odpalanie – znamy się na rzeczy

Jeśli w mroźny poranek będziesz miał problem z odpaleniem samochodu, skorzystaj z pomocy fachowców. Sąsiedzka pomoc, to coś bardzo cennego, jednak zdarza się tak, że akumulator drugiego samochodu nie wystarcza do odpalenia dwóch samochodów. Chcąc uniknąć wyczerpania akumulatora sprawnego samochodu, warto skontaktować się z nami. Awaryjne odpalanie to dla nas bułka z masłem. W kilka chwil postawimy Twoje auto “na nogi”.
Kiedy okaże się, że samochód robi problemy, warto obserwować, co konkretnego się dzieje. Dane, które podadzą Państwo przy zgłoszeniu pomogą fachowcom odgadnąć przyczynę nieodpowiedniego działania samochodu. Dzięki Waszym informacjom zabezpieczą się w odpowiednie narzędzia, co znacznie skróci okres naprawy i uruchamiania pojazdu. Ważnym również jest podanie lokalizacji, w jakiej się znajdujecie. Lublin nie należy do największych polskich miast, jednak posiada kilkadziesiąt ulic. Aby usługa jak najszybciej doszła do skutku, konieczne jest podanie dokładnej lokalizacji.

Uruchamianie pojazdów w zimie nie musi być straszne

W obawie przed zimą rokrocznie kupujesz nowy akumulator? Boisz się bowiem, że wiek Twojego auta spowoduje problemy w jego uruchomieniu? Skoro jesteś na naszej stronie, zapewne szukasz innego rozwiązania. Powiemy jedno – znalazłeś najlepsze. Profesjonalne uruchamianie pojazdów w zimie to dla nas bułka z masłem.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nawet tych najbardziej wymagających, proponujemy bezpieczne i profesjonalne usługi. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, że w naszych rękach Wasz samochód jest bezpieczny – nie uszkodzimy go podczas naszej pracy. Jeśli okaże się, że awaria jest poważniejsza, niż brak rozruchu, jesteśmy w stanie odholować Państwa auto do Waszego zaprzyjaźnionego mechanika samochodowego. Zachęcamy także do skorzystania z usług naszego warsztatu.

Rozładowany akumulator to żaden problem

Skoro posiadasz auto, zapewne zdajesz sobie sprawę, że poza poważnymi uszkodzeniami rozrusznika czy alternatora, zdarzają się usterki, które można usunąć na miejscu. Jedną z nich jest rozładowany akumulator. Zdarzyło Ci się, że zapomniałeś wyłączyć świateł albo radia w aucie? Wsiadając do niego już wiedziałeś, że będziesz miał problemy z jego odpaleniem i zastanawiałeś się, jak ten problem rozwiązać? Od dzisiaj już nie musisz się martwić. Najlepszym rozwiązaniem będzie telefon do nas. Nasi mechanicy przyjadą na miejsce i w mig uruchomią samochód. Awaryjne odpalanie nie jest dla nas żadnym problemem.

Akumulator też może się rozładować

Wiemy, wiemy, w dzisiejszych czasach wyposażenie aut jest coraz lepsze. Nie oznacza to jednak, że samochód jest bezawaryjny. Wręcz przeciwnie. Jeśli jesteś posiadaczem samochodu, zapewne zdajesz sobie z tego sprawę. Szczególnie zimą może okazać się, że Twój samochód w najmniej odpowiednim momencie odmówi posłuszeństwa. Powinieneś wiedzieć, że baterie samochodowe, które odpowiedzialne są za uruchamianie auta, z czasem ulegają rozładowaniu. Z czasem, szczególnie w okresie zimowym, prąd rozruchowy staje się coraz słabszy, przez co uruchomienie samochodu jest praktycznie niemożliwe. Zdarzyło Ci się to kiedyś? Szczególnie zimą awaryjne odpalanie spędzało Ci sen z powiek? Prosiłeś o nie sąsiada? Teraz nie musisz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pomożemy uruchomić auto przy pomocy prostownika, poprzez odpalenie go dzięki kablom rozruchowym lub w najgorszym wypadku – wymienimy Ci akumulator. Co ważne – zrobimy to szybko i profesjonalnie, bowiem zadowolenie klienta i sprawne auto, to dla nas podstawa działalności. Nie zastanawiaj się zatem, nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością Ci pomogą.
Masz problem – zgłoś się do nas, rozwiążemy go w kilka chwil.

Tanio

NAJTANIEJ W LUBLINIE od 70 zł

KONTAKT

KONTAKT

Wynajem autolawet
Tel. +48 530-008-888
Tel. +48 661-551-028
Mail dostawczeimport@wp.pl