Agency - Start Bootstrap Theme

POMOC DROGOWA LUBLIN
24/7

530-008-888
Zadzwoń teraz

O NAS

Czy w Twoim życiu choć raz zdarzyła Ci się sytuacja, w której musiałeś prosić o dowóz paliwa? Zawsze dzowniłeś do znajomych, którzy albo robili to niechętnie albo mówili, że nie ma ich akurat na miejscu? Teraz możesz z tym skończyć. Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć zatankować lub okaże się, że nagle w korku zapali Ci się rezerwa, przyjedziemy z paliwem. Jeśli okaże się, że Twój pływak szwankuje i jesteś pewny, że masz paliwo, a po przejechaniu kilku kilometrów okazuje się, że jednak go nie masz, nie martw się – przybędziemy z pomocą. Lublin i jego okolice już korzystają z naszych usług. Bądź kolejną osobą, która z naszą pomocą szczęśliwie dojedzie do celu.

Dowóz paliwa na telefon – zajmiemy się Tobą profesjonalnie

Zdarza Ci się jeździć po Polsce? Nawigacja nie raz, nie dwa wyprowadziła Cię w pole? Rezerwa dobijała się do Twoich drzwi, a Ty kompletnie nie wiedziałeś gdzie znaleźć stację paliw? Teraz nie musisz się martwić o suszę w swoim baku. Jesteśmy po to, aby zapewnić Ci dostawę paliwa do miejsca, które wskażesz w zgłoszeniu. Nie ma dla nas sytuacji nie do rozwiązania, tym bardziej, że jesteśmy dostępni przez całą dobę. Możesz zatem spokojnie zwiedzać Lublin, nie mając obaw, że Twoje auto stanie na środku drogi. Posiadamy w swoich usługach dowóz paliwa do wskazanego miejsca.

Co zrobić przed dowozem paliwa?

Dowóz paliwa, pomimo tego, że staramy się działać bardzo szybko, może potrwać kilka do kilkunastu minut. Dlatego chcemy, abyś wykonał kilka poniższych czynności, zanim zamówisz naszą usługę:

  1. ustaw samochód w miejscu do tego wyznaczonym lub takim, które nie będzie przeszkadzało innym użytkownikom ulicy, na której stoisz;
  2. włącz światła awaryjne i ustaw trójkąt awaryjny w ustawowej odległości;
  3. zatelefonuj do naszego konsultanta i podaj dokładne miejsce Twojego położenia;
  4. podaj rodzaj paliwa, jakiego potrzebujesz i poczekaj na nasz przyjazd.

    W podróż do Ciebie wybierzemy się zaraz po przyjęciu zgłoszenia.

A co, jeśli pomyli Ci się rodzaj paliwa? Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji

Być może niezbyt często, ale zdarza się, że w pośpiechu zatankujesz nie ten rodzaj paliwa, który powinieneś. Co masz zrobić? Przede wszystkim nie panikować. Jeśli tak się stanie, skontaktuj się z nami. Nie dość, że przywieziemy odpowiednie paliwo, to jeszcze spuścimy to, które nie powinno znaleźć się w Twoim baku.
Pamiętaj – nasi pracownicy są dla Ciebie 24h na dobę. Każdy samochód wyposażyliśmy w paliwo, które może znaleźć się w samochodzie klienta. Dzięki temu nie musisz szukać stacji benzynowych i tracić czasu na dodatkowe tankowanie. Przyjeżdżamy, tankujemy, a Ty po prostu jedziesz dalej.
Oferujemy jedynie paliwa z renomowanych stacji, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że auto, którego kierowcą jesteś, po uzupełnieniu baku będzie źle pracować. Dzięki wielu samochodom z dodatkowym paliwem, natychmiast reagujemy na wezwanie klienta. Pamiętaj, że posiadamy konkurencyjne ceny, co sprawia, że tankowanie prawie w ogóle nie różni się od tego na stacji benzynowej.
Pamiętaj, samochód jest zawodny, więc nie dziw się, jeśli podczas jednej z Twoich przejażdżek po prostu stanie Ci na środku drogi. Może okazać się, że będzie to usterka, ale może także po prostu zabraknąć w nim paliwa. Po raz kolejny powtórzymy – w takiej sytuacji nie możesz panikować. Zachowaj się racjonalnie, jak na rasowego kierowcę przystało i po prostu zadzwoń po naszą pomoc. Pamiętaj, sytuacje awaryjne pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie daj się im zaskoczyć! świecąca kontrolka rezerwy i perspektywa braku stacji benzynowej w promieniu kilkunastu kilometrów nie musi być Twoją zmorą. Z naszą firmą nie zginiesz, pomożemy Ci w każdej awaryjnej sytuacji, nawet, jeśli okaże się, że to nie brak paliwa zatrzymał Twoje auto.
Do kogo kierujemy dowóz paliwa? Jest to oferta dla każdego, ale przyda się szczególnie tym, którzy nie znają topografii miasta i nie wiedzą, gdzie mają szukać stacji benzynowej. Aby zapewnić im komfort podróżowania, jesteśmy w stanie w szybkim tempie dostarczyć im odpowiednie paliwo.
Skorzystaj z naszej propozycji, a na pewno nie pożałujesz.

Tanio

NAJTANIEJ W LUBLINIE od 70 zł

KONTAKT

OFERTA

dyspozycyjność 24 godziny na dobę

24/7

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Autolaweta

Autolaweta

Jesteśmy w stanie przetransportować samochody osobowe oraz dostawcze.

Pomoc drogowa

Fachowa pomoc

Fachowa i miła obsługa pomoże przy usterkach auta na drodzeWypadek samochodowy - i co dalej? Najważniejsze to nie tracić głowy i zapewnić sobie autoholowanie.

O stłuczkę w mieście nietrudno - niemal każdy kierowca zahaczył kiedyś o wystające lusterko lub nie zmieścił się na parkingu. Niestety, każdemu może przytrafić się poważniejszy wypadek. Najszczęśliwszy wariant wówczas to jedynie zniszczenie samochodu - możemy wtedy samodzielnie zająć się naszym autem. Nie da się przewidzieć wypadków, które potrafią przytrafić się nawet w środku nocy. Wówczas jedynym rozwiązaniem będzie pomoc drogowa. Lublin 24 h na dobę jest w ciągłym ruchu, bawi się i pracuje, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i świadczymy usługi całodobowo. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, niezależnie od pogody i pory dnia i nocy. Warto zabezpieczyć swój samochód i przetransportować go w bezpieczne miejsce, co ułatwi późniejszą naprawę.


Oferujemy profesjonalną pomoc nie tylko w przypadku wypadków komunikacyjnych i kolizji.

Potrzebna Ci auto pomoc? Lublin i okolice to główne tereny naszego działania, choć świadczymy usługi również na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. Wielu zadowolonych Klientów poleca nasze usługi, ponieważ oferujemy profesjonalne autoholowanie - Lublin może liczyć na korzystną cenę w przypadku usług w granicach miasta oraz pakiet atrakcyjnych zniżek. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego dbamy, by nasze samochody były zawsze gotowe do niesienia pomocy. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zawsze chętnie udzielą niezbędnych informacji. Kiedy tylko pojawiają się problemy i niezbędna staje się pomoc drogowa - Lublin może skorzystać z usług naszej firmy. Gwarantujemy bezpieczeństwo, fachową obsługę oraz korzystne ceny.


W przypadku jakichkolwiek problemów świadczymy usługi całodobowo, dlatego zachęcamy wszystkich kierowców, by zapisali w telefonie nasz numer telefonu i skorzystali z niego za każdym razem, gdy potrzebne będzie holowanie.


Jeśli chodzi o holowanie, Lublin ma pod tym względem prawdziwe szczęście; nie zawsze bowiem samochód nie jest w stanie ruszyć - czasami potrzebuje tylko fachowej pomocy. Dlatego jesteśmy przygotowani również do świadczenia usług z zakresu awaryjnego uruchamiania samochodów. Wystarczy jeden telefon i zimowe odpalenie samochodu o poranku przestaje być koszmarem. Brak paliwa w zbiorniku może przydarzyć się nawet zawodowym kierowcom, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu niezbędne do dalszej podróży paliwo. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty.


Pomoc drogowa w Lublinie

- najlepszy wybór dla kierowcówPomoc drogowa Lublin- najlepszy wybór dla kierowców LublinieNasza firma zajmująca się pomocą drogową na terenie miasta Lublin, okolic, a w szczególnych przypadkach, rozszerzająca swoją działalność na teren całej Polski, pomoże kierowcom w rozwiązaniu ich problemu związanego z awarią samochodu. Do usług, które znajdują się w naszej ofercie, zaliczamy: holowanie samochodu z miejsca kolizji, dowóz paliwa na miejsce wymuszonego postoju samochodu, pomoc w odpaleniu samochodu zimą, pomoc w wyciągnięciu pojazdów różnej wielkości z rowów oraz awaryjne dostarczenie paliwa. Głównym celem naszej działalności jest pomaganie naszym klientom w rozwiązywaniu nagłych problemów, uwzględniając przy tym dbanie o ich bezpieczeństwo oraz zapewniając najwyższy profesjonalizm świadczonych usług. Kolizje drogowe i drobne awarie to nieodłączny element eksploatacji i podróżowania samochodem. Niektóre z nich jak np. uszkodzenie lusterka lub zarysowanie karoserii, nie wpływają w żadnym stopniu na możliwość dalszego poruszania się nim. Zdarza się jednak, że sytuacja staje się o wiele bardziej poważna. Wtedy z pomocą przyjdzie Pomoc drogoowa Lublin, która oferuje swoje usługi o każdej porze dnia i tygodnia. Z racji tego, że przewidzenie ewentualnych trudności na drodze jest wręcz niemożliwe, Pomoc drogowa Lublin pozostaje dyspozycyjna dla swoich klientów przez 24 godziny, każdego z siedmiu dni w tygodniu. Dodatkową zaletą, poza dostępnością oraz fachową pomocą oferowaną przez tę firmę jest niska cena, którą przyjdzie zapłacić kierowcy za świadczone mu usługi. Jest ona ustalana indywidualnie i wpływ na to długość trasy koniecznej do przebycia, jednak w wielu przypadkach cena ta wynosi tylko 70 złotych, co czyni ją najtańszą oferta w mieście.

 Czego jeszcze można oczekiwać od pomocy drogowej?Pomoc drogowa to przede wszystkim łatwy sposób na uzyskanie pomocy w przypadku jakiejkolwiek awarii samochodu. Pomoc drogowa Lublin to forma ochrony, którą na uwadze powinien mieć każdy kierowca, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy nam się niespodziewana awaria. Dowodem tego jest to, że nawet najnowsze i najbardziej zaawansowane technicznie, nowe modele pojazdów, ulegają awariom w niewiele mniejszym stopniu niż ich starsze odpowiedniki. W praktyce oznacza to, że profesjonalna pomoc przez telefon to zbawienie, gdy masz problemy z samochodem. Pomoc drogowa obejmuje szereg różnych usług, w zależności od firmy, z którą się skonstatujemy. I chociaż zdarza się, że różnią się one w zależności od dostawcy, to zazwyczaj spotkamy się z podobnymi ofertami firm zajmujących się pomocą drogową. Oto przedstawiamy najczęstsze usługi świadczone przez zespoły zajmujące się pomocą drogową.Wymiana akumulatoraJedną z najczęstszych przyczyn, dlaczego nasz samochód nie jest zdolny do jazdy, jest brak możliwości jego odpalenia, spowodowany rozładowanym akumulatorem. Akumulatory samochodowe mają irytujący zwyczaj rozładowywania się w najbardziej niewygodnych chwilach. Gdy zadzwonisz do pomocy drogowej, sprawdzą, czy potrzebujesz tylko wsparcia w odpaleniu samochodu, czy też konieczna jest wymiana całego akumulatora. Zazwyczaj akumulator zastępczy może być doprowadzony i zainstalowany na miejscu, w którym znajduje się niezdolny do jazdy samochód. Wymiana akumulatora nie powinna wynosić dużej ilości pieniędzy. Za to zyskasz pewność, że zostanie on zamontowany w najbardziej odpowiedni sposób przez Pomoc drogowa Lublin i pozwoli uniknąć takiego problemu na długi okres.


Usługa holowaniaZdarza się, że nasz samochód ulegnie innego rodzaju awarii. Często, w sytuacjach, gdy rozwiązanie na miejscu nie jest możliwe, konieczne jest skorzystanie z pomocy drogowej Lublin w postaci holowania samochodu do najbliższego warsztatu, lub odholowania go prosto do naszego domu. Pokazuje to, że pomoc drogowa jest niezwykle przydatna, gdy samochód wymaga holowania. Ceny za holowanie samochodu oferowane przez firmy zajmujące się pomocą drogową są różne. Jest to głównie wynikiem tego, że różne firmy świadczą usługi swoim klientom na różnym zakresie terenu. Naturalne jest, że holowanie w obrębie miasta, w którym znajduje się Pomoc drogowa Lublin, będzie dużo tańsze, niż zapewnienie pomocy pojazdowi, który znajduje się w odległym mieście, lub nawet za granicą. Większość firm z branży pomocy drogowe posiada swoje odgórne limity dotyczące ilości kilometrów i odległości holowania, dlatego przed podjęciem wyboru, z której skorzystamy, warto mieć to na uwadze, żeby nie narażać się na dodatkowe koszta.Awarie mechaniczneInnym rodzajem pomocy, jaki oferuje wiele firm zajmujących się pomocą drogową,  jest pomoc w przypadku awarii mechanicznych. Oczywiście odnosi się to tylko do takich przypadków, których rozwiązanie możliwe jest do wdrożenia bezpośrednio na drodze. Jeszcze jakiś czas temu żyliśmy w czasach, kiedy mogliśmy wykonać sporą ilość prac naprawczych w pojeździe, samodzielnie bez konieczności wzywania pomocy z zewnątrz. Jednak dzisiejsze coraz bardziej złożone układy silników i skomplikowana elektronika sprawiają, że często lepiej jest zadzwonić do specjalisty, aby mógł on odpowiednio ocenić problem. Możesz potrzebować pomocy przy zmianie opony z powodów bezpieczeństwa, fizycznej niezdolności, braku doświadczenia lub niewystarczającej ilości ekwipunku znajdującego się w twoim samochodzie. Technicy pracujący w Pomoc drogowa Lublin, przyjrzą się Twojemu samochodowi i, jeśli to możliwe, dokonają drobnych napraw. Mogą pomóc w uruchomieniu pojazdu, wymianie bezpieczników, naprawie uszkodzonych złączek węża, zamontowaniu nowego paska napędowego i wykonaniu innych podstawowych czynności. Jeśli problem jest poważniejszy, zorganizują holowanie.Pomoc przy przebitej oponieJedną z najbardziej pechowych i irytujących dla kierowcy awarii, jest bez cienia wątpliwości, przysłowiowe złapanie ,,kapcia. Trudno przewidzieć moment, kiedy to może nastąpić, i jak się przed tym zabezpieczyć, ponieważ nigdy nie wiadomo, na co koła naszego samochodu napotkają na swojej drodze. W takiej sytuacji, nie każdy z nas będzie wstanie uporać się z tym problemem samodzielnie. Istnieją różne okoliczności, w których konieczne może okazać się wezwanie Pomoc drogowa Lublin na rozwiązanie tego problemu. Powodami mogą być  względy bezpieczeństwa, niezdolność fizyczna oraz brak doświadczenia. Czasem głównym czynnikiem powstrzymującym kierowcę przed wykonaniem takiego typu naprawy, jest brak odpowiedniego stroju np. w momencie, gdy przebije się nasza opona podczas drogi na ważne biznesowe spotkanie. Będąc w garniturze lub drogiej marynarce, mało który z kierowców będzie miał ochotę podjąć się wymiany przebitej opony.Awaryjna dostawa paliwaChyba każdy z nas, choć raz doświadczył nieprzyjemnego uczucia, jakim jest strach przed tym, czy uda nam się dojechać na stację, na resztkach pozostającego w baku paliwa. Powodów takiej sytuacji może być wiele. Przedłużająca się podróż, zaniedbanie, chwila zapomnienia, roztargnienie lub zwyczajne przeliczenie się na możliwościach swojego samochodu to tylko część z nich. Zazwyczaj kończy się to całkowitym opustoszeniem baku i zgaśnięciem samochodu. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Jeśli skończy Ci się paliwo, pomoc drogowa Lublin może zazwyczaj dostarczyć ci wystarczającą ilość energii, aby dotrzeć do najbliższej stacji benzynowej (przynajmniej).Jak widać z powyżej przedstawionych informacji, usługi pełnione przez pomoc drogowa Lublin obejmują rozwiązywanie niemal wszystkich możliwych problemów, jakie mogą na swojej drodze napotkać kierowcy. Firma zatrudnia w swoich szeregach tylko profesjonalnych i doświadczonych pracowników, którzy doskonale wiedzą, jak zapewnić bezpieczeństwo na drodze sobie, klientowi oraz innym uczestnikom ruchu. Jest to szczególnie ważne z perspektywy dzisiejszych kierowców, ponieważ poprawiający się stan dróg pozwala na coraz szybszą i bardziej brawurową jazdę, która w niektórych przypadkach może skończyć się tragicznie. Prowadzimy dziś zabiegane życia i nikt nie ma ochoty tracić swojego cennego czasu na czekaniu na pomoc drogową w przypadku awarii, dlatego wybierając pomoc drogowa Lublin, każdy kierowca może spodziewać się szybkiej pomocy, która pozwoli mu na powrót do codziennych obowiązków bez konieczności zmiany planów.

GALERIA

KONTAKT

Wynajem autolawet
Tel. +48 530-008-888
Tel. +48 661-551-028
Mail dostawczeimport@wp.pl