Agency - Start Bootstrap Theme

POMOC DROGOWA 24/7

530-008-888
Zadzwoń teraz

Holowanie samochodów osobowych Lublin - Pomoc Drogowa Lublin

Profesjonalne holowanie samochodów osobowych to jedna z usług świadczonych przez firmę Autolawety Lublin. Służymy pomocą wszystkim kierowcom samochodów osobowych, którzy zetknęli się z niespodziewaną awarią w drodze do pracy, domu, na spotkanie czy wakacje. Z pewnymi problemami można poradzić sobie samodzielnie, jednak w niektórych przypadkach kierowca zmuszony jest do wezwania pomocy drogowej. Wtedy wkraczamy my – doświadczona firma holownicza, która zadba o Twój pojazd i bezpiecznie przetransportuje go we wskazane miejsce.

Holowanie samochodów osobowych a kwestie prawne

Korzystając z pomocy profesjonalnej firmy holowniczej, nie musisz obawiać się, że odholujesz samochód niezgodnie z prawem i dodatkowo, oprócz pokrycia kosztów naprawy samochodu, będziesz musiał zapłacić mandat. Holowanie samochodów osobowych lawetą jest znacznie bezpieczniejsze niż holowanie linką holowniczą. Zgodnie z art. 31 Kodeksu drogowego w niektórych przypadkach kierowca nie ma prawa skorzystać z holowania linką holowniczą, a więc powinien niezwłocznie skontaktować się z firmą zapewniającą holowanie lawetą. W jakich przypadkach Kodeks drogowy zabrania holowania samochodu osobowego na własną rękę? Nie wolno samodzielnie holować:

  • samochodu o niesprawnym układzie kierowniczym lub hamulcach,
  • za pomocą połączenia giętkiego, jeśli silnik jest niesprawny, a układ hamulcowy uzależniony od pracy silnika,
  • więcej niż jednego samochodu,
  • samochodu z przyczepą,
  • na autostradzie.

Ile kosztuje holowanie samochodów osobowych?

Cena holowania samochodu osobowego zależy od trasy oraz ilości kilometrów. Jesteśmy firmą działającą lokalnie, krajowo oraz międzynarodowo. Oferujemy holowanie samochodów osobowych na terenie miasta Lublin, a także pozostałych miejscowości w Polsce i za granicą. Nasza firma ma siedzibę w Lublinie, dlatego holowanie na terenie tego miasta jest najtańsze – od 70 zł. Z kolei koszt holowania samochodów spoza Lublina lub spoza Polski ustalany jest indywidualnie. Stałym Klientom oraz warsztatom umożliwiamy negocjowanie cen. Cena usługi obejmuje dojazd na miejsce awarii oraz holowanie uszkodzonego pojazdu. Koszt holowania uszkodzonego samochodu osobowego może zostać pokryty z ubezpieczenia Assistance – o szczegóły spytaj swojego ubezpieczyciela.

Jakim sprzętem dysponujemy?

W naszej pracy korzystamy z nowoczesnych samochodów z lawetą marki Citroën oraz Iveco [można podać dokładne modele]. Nasze pojazdy są zawsze odpowiednio oznakowane oraz przystosowane do warunków panujących na drogach. W trosce o bezpieczeństwo i niezawodność regularnie serwisujemy nasze autolawety, aby błyskawicznie dotrzeć do oczekującego Klienta i przetransportować uszkodzony pojazd we wskazane przez niego miejsce. Korzystając z pomocy firmy Autolawety Lublin, nie musisz obawiać się żadnej awarii, mając gwarancję, że zawsze przyjedziemy na miejsce, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i bezpiecznie oddasz pojazd do serwisu. Nie pozwól, by niespodziewana awaria pokrzyżowała Ci plany – działamy 24/7, zawsze gotowi pomóc.

Wypożyczanie autolawet

W naszej ofercie znajduje się również wypożyczanie autolawet do 3,5 tony. Ofertę tę kierujemy głównie do pracowników warsztatów samochodowych, jednak może z niej skorzystać każda osoba mająca prawo jazdy kategorii „B”. Umożliwiamy rezerwację terminu wypożyczenia autolawety i zapewniamy minimum formalności. Autolawety wypożyczamy o każdej porze dnia i nocy (24/7) za jedyne 300 zł na dobę, bez limitu kilometrów.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Zdarza się, że jesteśmy wzywani przez Klienta, który nie potrafi udzielić informacji na temat awarii i prosi o holowanie. Po przyjeździe na miejsce zawsze sprawdzamy przyczynę awarii i decydujemy, czy pojazd wymaga holowania, czy też awaria może zostać naprawiona na miejscu. Co więcej, możesz po nas również zadzwonić, aby zamówić awaryjne uruchamianie pojazdu. Pomożemy w każdej sytuacji, byś mógł bezpiecznie dotrzeć na miejsce i nie martwić się o los swojego samochodu osobowego – korzystając z naszej pomocy, zostawiasz go w rękach profesjonalistów. Zajmujemy się również holowaniem samochodów dostawczych, które uległy awarii, a także dowozimy paliwo do Klienta.

Tanio

NAJTANIEJ W LUBLINIE od 70 zł

KONTAKT

KONTAKT

Wynajem autolawet
Tel. +48 530-008-888
Tel. +48 661-551-028
Mail dostawczeimport@wp.pl