Agency - Start Bootstrap Theme

POMOC DROGOWA 24/7

530-008-888
Zadzwoń teraz

Transport towarów - Pomoc Drogowa Lublin

W ofercie naszej firmy oprócz holowania samochodów osobowych i dostawczych znajduje się również profesjonalny transport towarów. Jesteśmy doświadczoną firmą holowniczą, która każdego dnia zajmuje się transportem pojazdów z miejsca awarii lub kolizji – kwestią czasu było więc poszerzenie naszej oferty o transport towarów. Naszą usługę kierujemy do wszystkich Klientów mających do przewiezienia wolne ładunki, które chcą powierzyć profesjonalistom. Z nami Twój ładunek dotrze bezpiecznie na czas.

Transport towarów – bliski oraz dalekobieżny

Realizujemy zlecenia zarówno na bliski, jak i dalekobieżny transport towarów. Lublin jest siedzibą naszej firmy, jednak działamy lokalnie, krajowo oraz międzynarodowo. Transport bliski obejmuje całą Polskę oraz niektóre kraje sąsiadujące i odbywa się w ciągu jednego dnia. Z kolei transport dalekobieżny obejmuje przewożenie towarów na większe odległości, na terenie całej Europy. Jesteśmy profesjonalistami, którzy szanują czas swoich Klientów. Zawsze staramy się oszacować czas transportu, jednak nie odpowiadamy za opóźnienia powstałe z przyczyn od nas niezależnych, takie jak korki, wypadki, kolizje, stan dróg, warunki atmosferyczne itd. O opóźnionym transporcie zawsze informujemy Klienta telefonicznie. Korzystając z usług sprawdzonej firmy, masz pewność, że powierzony nam towar dotrze bezpiecznie na miejsce, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Co możemy dla Ciebie przetransportować?

Specjalizujemy się w transporcie towarów wielkogabarytowych, takich jak pojazdy i maszyny. Do naszych najczęstszych zleceń należy transport samochodów osobowych i dostawczych, a także przewożenie motocykli oraz maszyn budowlanych i rolniczych (koparki, spycharki, betoniarki, ciągniki itp.). Przewozimy również zabytkowe pojazdy przeznaczone na wystawy, które wymagają profesjonalnego zabezpieczenia podczas transportu. Oferta firmy Autolawety Lublin obejmuje przewozy krajowe oraz zagraniczne. Wielu naszych Klientów kupuje samochody, maszyny lub motocykle za granicą, które wymagają transportu do Polski. Przewieziemy dowolne pojazdy na terenie całej Europy. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego na życzenie Klienta możemy również sprawdzić stan pojazdu przed transportem. Autolawety Lublin to sprawdzona firma, w której pracują doświadczeni kierowcy.

Czym przewozimy towary?

Do przewożenia towarów wykorzystujemy autolawety marki Citroën oraz Iveco. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane i sprawdzane przed każdym wyjazdem. Autolawety, które posiada nasza firma, są również dostosowane do długich tras, dzięki czemu świetnie sprawdzają się zarówno w transporcie bliskim, jak i dalekobieżnym. Zajmujemy się także wypożyczaniem autolawet do 3,5 tony, które nadają się do samodzielnego transportu pojazdów. Aby prowadzić autolawetę, wystarczy mieć prawo jazdy kategorii „B”. Zapewniamy minimum formalności i umożliwiamy zarezerwowanie konkretnej daty oraz godziny wypożyczenia. Koszt wynajmu autolawety wynosi 300 zł na dobę, bez limitu kilometrów.

Ile kosztuje transport towarów?

Koszt naszych usług transportowych ustalany jest indywidualnie. Zależy on od ilości kilometrów, trasy, rodzaju i wagi przewożonego towaru, trudności realizacji usługi oraz dodatkowych czynników, które mogą wyniknąć w trakcie przewozu. Wstępna wycena udostępniana jest Klientowi po podaniu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących towaru. Dla stałych Klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty, które umocnią naszą współpracę.

Transport towarów? Tylko z Autolawety Lublin!

Jeśli nie masz pewności, czy nasza oferta obejmuje przewóz posiadanego przez Ciebie ładunku, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i podaj szczegóły dotyczące towaru, takie jak waga, wysokość, długość, objętość itd. Jeśli okaże się, że nasze pojazdy są dostosowane do przewozu Twojego towaru, umówimy się na konkretny termin i profesjonalnie zrealizujemy usługę. Pomożemy również tym Klientom, którzy planują przewieźć towary o większych gabarytach niż te przez nas dopuszczane – polecimy wiarygodne firmy i udzielimy cennych wskazówek.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług transportowych na terenie Polski i całej Europy.

Tanio

NAJTANIEJ W LUBLINIE od 70 zł

KONTAKT

KONTAKT

Wynajem autolawet
Tel. +48 530-008-888
Tel. +48 661-551-028
Mail dostawczeimport@wp.pl