Agency - Start Bootstrap Theme

POMOC DROGOWA 24/7

530-008-888
Zadzwoń teraz

Wyciąganie pojazdów z rowów - Pomoc Drogowa Lublin

Wyciąganie pojazdów z rowów już nie musi być Twoją zmorą. Odpowiedz nam na jedno pytanie – czy zdarzyło Ci się nieopatrznie wjechać do rowu lub zakopać w błocie i akurat jesteś w miejscu, gdzie nie ma żadnych domostw, z których mógłbyś uzyskać pomoc? Jeżeli jesteś w tym miejscu, oznacza to tylko jedno – odpowiedź na poprzednie pytanie jest twierdząca, a Ty potrzebujesz pomocy. Cieszymy się ogromnie, oczywiście nie z Twojej niedoli, a z faktu, że możemy Ci pomóc. Nasza firma poza odpalaniem i dowozem paliwa oferuje także wyciąganie pojazdów z rowów.

Wyciąganie pojazdów z rowów to nasza specjalność

Szukasz kogoś, kto w razie wspomnianej wyżej przygody będzie w stanie pomóc? Chciałbyś, aby była to osoba, która podczas wyciągania auta nie uszkodzi go jeszcze bardziej? Doskonale trafiłeś. Nasza firma składa się ze specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Ich wieloletnie doświadczenie nie raz sprawdziło się w najtrudniejszych warunkach. Nasi zadowoleni klienci dzwonią do nas z każdym, nawet najmniejszym problemem. Jest to najlepszy dowód na to, że w naszej pracy oddajemy Wam nasze serca.
Czego zatem możesz spodziewać się po nas podczas wykonywania usługi? Otóż posiadamy nie tylko doskonałych ludzi, ale także profesjonalny sprzęt, dzięki któremu Twoje auto bez żadnego szwanku zostanie wyciągnięte z rowu lub błota.

Lublin nam zaufał, zaufaj również Ty

Oferujemy Ci uwolnienie samochodu w każdym miejscu w Polsce, nie tylko w okolicach naszej siedziby, którą jest Lublin. Do uwolnienia samochodu z kłopotliwej pozycji używamy nie tylko profesjonalnych holowników, ale również odpowiednich lin, które są w stanie wytrzymać nawet największe obciążenia.
Dbamy o to, aby nasz sprzęt został zamontowany do auta w sposób, który nie pozwoli uszkodzić karoserii. Aby jak najszybciej wyciągnąć samochód z rowu, nasi pracownicy dostosowują odpowiednio ustawienie zarówno holownika, jak i ratowanego samochodu. Dzięki temu wyciąganie pojazdów z rowów przebiega szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Zawsze do zgłoszenia wysyłamy minimum dwóch pracowników, aby jeden mógł ciągnąć samochód, zaś drugi odpowiednio nim sterować.

Czego możesz spodziewać się podczas wyciągania samochodu?

Zanim nasi pracownicy przystąpią do ratowania Waszego auta, odpowiednio zabezpieczą teren. Pamiętaj bowiem, że wyciąganie pojazdów z rowu, pomimo tego, że wydaje się bezpieczne, wcale nie musi takie być. Dlatego też nasi pracownicy poproszą każdą osobę postronną o opuszczenie miejsca akcji. Zdają sobie bowiem sprawę, że wypadki się zdarzają i podczas wykonywania zlecenia może pęknąć lina, która uderzy gapiów i pomocników. Staramy się zatem, aby nasi pracownicy pracowali samodzielnie. Dzięki temu mają pewność, że nikomu nie stanie się krzywda.

Dlaczego my? Odpowiedź poniżej

Awaryjne hamowanie, poślizg lub niezauważona dziura – to wszystko może doprowadzić do momentu, w którym wylądujesz w rowie, zaspie czy błocie. Pomimo tego, że jest sprawne, często nie jesteś w stanie samodzielnie uwolnić się z pułapki. To jest moment, w którym z przyjemnością pomożemy Ci wyjść z opresji. Wyciąganie pojazdów z rowów, to nasza codzienność. Nie oznacza to jednak, że popadamy w rutynę. Dojeżdżając na miejsce zdarzenia, racjonalnie oceniamy sytuację i dobieramy odpowiednią formę pomocy. Nasze holowniki są w stanie pomóc Ci 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Pamiętaj, że podczas takiego zdarzenia, nieprofesjonalna pomoc może jedynie zaszkodzić. Jak? Otóż przejezdny pomocnik może nieodpowiednio przymocować linę lub z nieodpowiednią siłą ciągnąć auto, co w konsekwencji może doprowadzić do jego uszkodzenia (jeśli nie zostało uszkodzone podczas kolizji z rowem lub zaspą).
Nasi pracownicy i ich holowniki postarają się sprostać zadaniu w 100%. Oznacza to, że Twoje auto nie zostanie uszkodzone i będziesz mógł wyruszyć nim w dalszą trasę. Jeśli jednak okaże się, że kolizja nadszarpnęła stan samochodu, odstawimy Twoje auto we wskazane miejsce, bez względu na to, czy będzie to Lublin, czy inne miejsce w kraju. Możemy także zabrać je do nas, gdzie fachowcy zajmą się nim z odpowiednią czułością.

Nadal nie jesteś przekonany? W skrócie opowiemy jeszcze raz:

  • błyskawiczna reakcja – szybki dojazd
  • kilka holowników pozwala nam od razu wysyłać naszych pracowników na miejsce akcji
  • nasi pracownicy, to ludzie doświadczeni, dzięki czemu możesz być spokojny o swoje auto.

Nie pozostaje nam nic innego, jak powiedzieć – ZAPRASZAMY!

Tanio

NAJTANIEJ W LUBLINIE od 70 zł

KONTAKT

KONTAKT

Wynajem autolawet
Tel. +48 530-008-888
Tel. +48 661-551-028
Mail dostawczeimport@wp.pl